/ Inv-Carg-Reg. Solar, Axpert MKS Plus 3000VA/2400W, 24V, MPPT 60A-115VDC-1500W, 20-30A AC C
Categoría:
inversores
Descripción
Descripción
Productos relacionados
Axpert MAX 7200W – 48V , MPPT, max PV 8kw, V:90-430V, 80A